Top
Uğurteks Tekstil Ürünleri Tic. ve San. A.Ş.

Stil sahibi kumaş koleksiyonlarımızla modaya yön veriyoruz

ÜRETİM

Teknolojisini sürekli olarak güncelleyerek geliştiren Uğurteks, entegre tesislerinde yılda 18 milyon metre kapasiteyle üretim yapmaktadır. Katlama, Büküm, Çözgü, Dokuma, Boya ve Terbiye süreçleri 46.455 m2 alana kurulu Çerkezköy OSB’deki fabrikada gerçekleştirilmektedir.

Uğurteks, kendi çatısı altında faaliyet gösteren tasarım ekibinin yanı sıra İtalyan ve İspanyol tasarımcılar ile de çalışarak kadın ve erkekler için yılda en az 4 koleksiyon hazırlamaktadır. Üretim yelpazesinde polyester, viscon, pamuk, tencel, modal, keten ve bunların karışımlarından elde edilen kumaşlar bulunmaktadır.

KALİTE KONTROL

İleri teknolojilerle üretilen kumaşlarımız test laboratuvarlarında kalite kontrolden geçiyor ve tüm kalite standartlarını sağlıyor.

İŞLEME

En son iplik teknolojileriyle el işçiliğine en yakın işleme kalitesi.

DOKUMA

Yılların deneyimini titizliğimizle birleştiriyor, en kaliteli kumaşları üretiyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Uğurteks olarak kalitenin sonuç değil, bir süreç olduğu bilinciyle hareket ediyor; üretim ve hizmette mükemmele ulaşmak için durmaksızın çalışıyoruz. Son teknolojiye sahip test laboratuvarlarımızda ürün kalitemizi sürekli olarak kontrol ediyor ve artırıyoruz. Ürün yelpazemizi zenginleştirmeyi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı kalite politikamızın bir parçası olarak kabul ediyoruz.